Půjčkomat

Dobrý deň, pri telefóne ............., spoločnosť TotalMoney. Hovorím s pánom/pani............?
Nedávno ste si cez internet žiadali o pôžičku. Vaša žiadosť nebola schválená. Vieme Vám ešte pomôcť ponukou na pôžičku  od 500 do 10 000 českých korún. Pôžička je krátkodobá, peniaze je potrebné vrátiť do jedného mesiaca. Už do 10 minút od schválenia môžete mať peniaze na účte. Stačí keď vypíšeme krátku, nezáväznú žiadosť.

Máte záujem?  

NIE – Ďakujem. Ak si v budúcnosti budete chcieť požičať, ponuku pôžičiek nájdete na stránke: www.totalpujcky.cz. Prajem pekný deň.

ÁNO - K vypísaniu žiadosti potrebujeme číslo občianskeho preukazu, číslo účtu a e-mailovú adresu. Máte tieto údaje pri sebe?

NIE – dohodnúť termín hovoru
ÁNO – pýtame súhlasy

Na úvod je potrebné, aby ste nám dali súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Dovoľujem si Vás upozorniť, že tento hovor je nahrávaný. Pre Vašu identifikáciu mi prosím nadiktujte Vaše rodné číslo.......
Položím Vám niekoľko otázok, odpovedajte prosím áno alebo nie.

1/ Súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou TotalMoney a ich poskytnutím vybraným spoločnostiam za účelom spracovania žiadosti o pôžičku?

Bez udelenia súhlasu nemôže byť Vaša žiadosť spracovaná. Ďakujeme za Váš čas. Dopočutia.


2/ Udeľujete spoločnosti TotalMoney súhlas s marketingovým oslovovaním, pričom ho môžete kedykoľvek odvolať písomnou formou zaslanou na adresu TotalMoney

Ďakujem, pristúpime k vyplneniu žiadosti.

- +
- +
dní

Splatnost 20. 10. 2017 (poplatek: 1613 Kč, vrátíte: 7913 Kč, RPSN 2079.4%)

Odesláním žádosti vyjadřuji souhlas s prohlášeními.