UniCredit Bank -VISA Classic Sphere

VISA Classic Sphere Kreditná karta VISA Classic Sphere je embosovaná medzinárodná platobná karta s dobou platnosti 3 roky a s jej automatickou obnovou. Karta poskytuje úverový rámec vo výške 500 až 6 000 € a bezúročné obdobie 45 dní. Hotovostný limit je vo výške 25% z poskytnutého úverového limitu.

Vernostný program UniCredit Bank:

Ak počas zúčtovacieho obdobia (od prvého do posledného dňa v mesiaci) dosiahne objem bezhotovostných transakcií na kartovom účte 359 €, bude vám za daný cyklus vrátený mesačný poplatok. Do objemu bezhotovostných transakcií sa započítavajú debetné transakcie (platby za tovary a služby) hlavnou kartou a dodatkovými kartami.

Vernostný program Sphere card:

Vďaka vernostnému programu Sphere card môžete získať okamžité zľavy 5 - 30 % u zmluvných obchodníkov na Slovensku a v Čechách. Medzi partnerov Sphere card patrí napríklad Satur, Kartago tours, Fann parfumérie, Reserved, Orava, Gorenje a Panta Rhei.

Doplnkové služby ku kreditnej karte VISA Classic Sphere:

Card Balance Transfer

je služba na vyplatenie existujúcich kreditných kariet za výhodných podmienok:

Ročný úrok 

Ročná úroková miera. Vyjadruje, koľko musíte zaplatiť banke za požičanie peňazí. Čím je úrok vyšší, tým musíte zaplatiť viac.

16,90 %
Bezúročné obdobie 

Čas, počas ktorého nebudú platby kreditnou kartou úročené. Čím je bezúročné obdobie dlhšie, tým neskôr stačí dlh na karte vyrovnať bez platenia úrokov.

Bezúročné obdobie sa vzťahuje len na platby kartou u obchodníkov.

45 dní
Úverový limit 

Minimálna a maximálna výška úveru, ktorú poskytuje banka pre danú kreditnú kartu. Výšku úverového limitu si volíte v priebehu vybavovania karty.

od 500,00 do 6 000,00 €
Minimálna splátka 

Peniaze vyčerpané z kreditnej karty je potrebné splácať aspoň minimálnou mesačnou splátkou. Minimálna splátka je určená buď ako % z dlhu alebo ako % z celkového úverového limitu.

Štandardne ide o minimálnu výšku splátky, takže vyčerpané peniaze môžete na kartu splácať aj vyššími splátkami alebo môžete splatiť všetko naraz.

5% z dlžnej sumy
Mesačný poplatok 

Mesačný poplatok za kartu / správu / vedenie kartového účtu.

2,29 €
Ročný poplatok 

Ročný poplatok za hlavnú kartu.

0 €
Vydavateľ karty UniCredit Bank

» Návrat na Kreditné karty - porovnanie

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2

Správy

Najlepší účet zadarmo Porovnanie účtov zadarmo - 365.bank, mBank a Fio Banka
Kde získate platobnú kartu a výberu z bankomatu zadarmo? Porovnali sme 3 najpopulárnejšie účty zadarmo a vieme, ktorý je pre vás najvýhodnejší.

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

ČSOB Využite online služby a uzatvorte si jednoducho účet z pohodlia vášho domova
Vývoj technológií stále napreduje a s ním aj zjednodušenie služieb – vo všetkých oblastiach, aj finančných. To, čo nás v minulosti trvalo pol dňa a stovky krokov, dnes zvládneme z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujeme je pripojenie na internet. Takto jednoducho si dokážete zriadiť aj účet v banke. Ako na to?

Ďalšie