Novinka Poštovej banky - Dobrý účet

Dobrý účet je komplexný balík služieb, za jednu cenu obsahuje najčastejšie bankové služby. Za 4 € mesačne klient dostane neobmedzené množstvo prijatých platieb, trvalých príkazov, inkás, platieb kartou, operácií realizovaných cez internet banking, výberov z bankomatov a Poštomatov a tiež sms notifikácie. V cene je aj vydanie a vedenie platobnej karty podľa výberu klienta.

Služby a produkty v cene Dobrého účtu

Odmeny za platby kartou

Každý klient Poštovej banky, ktorý bude využívať Dobrý účet, dostane späť 0,5 % z každej platby kartou. Táto odmena za platby kartou môže byť pripísaná na ľubovoľný osobný účet vedený v Poštovej banke. V praxi to znamená, že klient môže danú odmenu posielať napríklad na účet svojich detí či rodičov.

Dobrý účet pre seniorov a juniorov

Dobrý účet je dobrý aj pre seniorov a juniorov, pretože obsahuje všetky vyššie spomínané služby. Rozdiel je len v cene – Dobrý účet pre mladých vo veku od 15 do 26 rokov je za 1 € mesačne, Dobrý účet pre dôchodcov je za 2 € mesačne.

20. 06. 2013 -

Prečítajte si aj: Otvorte si účet a získajte odmenu 10 EUR VÚB Banka predstavila 3 nové produkty – osobný účet pre deti a sporiaci účet pre mladých a seniorov 3 tipy, ako naučiť vášho tínedžera nerozhadzovať peniaze

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2