Zahrajte sa na obchodníka s akciami

J&T banka spustila na Facebooku hru „Investičný guru“ - simulátor obchodovania s existujúcimi akciami. So vstupným balíkom virtuálnych 33 000 € môžete investovať do 23 európskych a amerických spoločností. Spoznáte najdôležitejšie údaje potrebné pre obchodovanie a dozviete sa, ako sa vypočíta zisk, strata a hodnota portfólia. Pohyb cien akcií prebieha v reálnom čase.

Za svoju činnosť budete odmeňovaný úrovňami a oceneniami - napríklad ak budete kupovať akcie módnych značiek, stanete sa „Fashion Lover“. Súperiť môžete so svojimi kamarátmi a ďalšími používateľmi Facebooku. „Veríme, že aj vďaka tejto hre ľudia pochopia, že investovanie môže byť aj zábava. Treba len vedieť rozpoznať správne momenty a využiť príležitosť naučiť sa to,“ hovorí Monika Céreová, riaditeľka J&T banky.

Hra „Investičný guru“ potrvá do 9. augusta 2012. Všetci hráči, ktorí dosiahnu level 5, budú zaradení do žrebovania o  pobyty vo vybraných tatranských hoteloch a ďalšie ceny.

J&T banka Investičný guru Obchodovanie
J&T banka Investičný guru Ocenenia
Tip na porovnanieZľavy na všetkých čerpacích staniciach: AUTOKARTA

Zdroj: J&T banka

10. 07. 2012 -

Prečítajte si aj: Koronavírus zatiaľ neovplyvnil úroky na hypotékach Výhodná pôžička až do 30 000 eur Už 10 rokov ponúkajú účet zadarmo. Založiť si ho môžete aj vy cez internet.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2