otp IDEAL úver - novinka v OTP banke

otp IDEAL úver je účelový úver slúžiaci na rekonštrukcie nehnuteľností. Výhodou je, že netreba dokladovať účel požičaných peňazí a zakladať nehnuteľnosť. V žiadosti o úver stačí uviesť, načo chcete požičané peniaze použiť (napríklad na výmenu okien, podlahy, kúpeľňu, vonkajšie úpravy, rozvody, inštalácie a pod.) a uviesť nehnuteľnosť, ktorú chcete rekonštruovať.

Ak má nehnuteľnosť viacerých vlastníkov, tak sa automaticky stávajú dlžníkmi v ďalšom rade a musia podpísať žiadosť o úver. V praxi to znamená, že ak úver nedokáže splácať žiadateľ o úver, banka vyzve dlžníkov v ďalšom rade, aby úver splácali.

otp IDEAL úver sa poskytuje vo výške od 3 000 do 20 000 €. Poplatok za poskytnutie úveru je vo výške 2 % z objeme úveru, minimálne 33 €. Úver môžete kedykoľvek predčasne splatiť bez poplatku. Mesačný poplatok za vedenie úverového účtu je 2,20 € a úročenie začína od 8,9 % p.a.. Úver možno splácať od 1 do 7 rokov.

Ak máte v OTP banke vedený účet alebo ak si ho v banke otvoríte a presmerujete naň svoju mzdu minimálne vo výške 1,5-násobku mesačnej splátky úveru, získate úrokové zvýhodnenie 0,8 %. Ďalšie 0,2 % môžete získať, ak využiteje poistenie úveru od poisťovne Groupama.

otp IDEAL úver - základné podmienky pre získanie

Výhody otp IDEAL úveru

Tip na porovnanieV ktorej banke sú najvýhodnejšie pôžičky?

23. 08. 2011 -

Prečítajte si aj: Koronavírus zatiaľ neovplyvnil úroky na hypotékach Výhodná pôžička až do 30 000 eur Fio banka ponúka hypotéku s úrokom zníženým až na 0%

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

Bežný hovor do siete O2