Najlacnejší plyn

Porovnanie ceny plynu

Hľadáte najlepšiu cenu za plyn pre domácnosť? Chcete vedieť, ktorý dodávateľ plynu je najvýhodnejší? Na TotalMoney.sk si jednoducho porovnáte všetkých dodávateľov plynu pre domácnosti a ich ceny. Zároveň Vám vypočítame, koľko môžete ročne na cene plynu ušetriť prechodom k inému dodávateľovi.Porovnajte si ceny plynu

Vyberte „áno“ len ak poznáte presné hodnoty spotreby z vyúčtovacej faktúry za plyn alebo máte presné hodnoty odpočítané z plynomeru.
Ročnú spotrebu môžete zadať v kWh podľa vyúčtovacej faktúry, alebo v m3, ak spotrebu odpisujete z plynomeru.
Vyberte kraj, v ktorom sa nachádza odberné miesto plynu.
Vyberte okres, v ktorom sa nachádza odberné miesto plynu.
Vyberte mesto alebo obec, kde sa nachádza odberné miesto plynu.
Vyberte, či ste odberateľom plynu v rodinnom dome alebo v byte.
Vyberte, či plynom varíte, ohrievate vodu alebo kúrite. Vybrať môžete aj viacero možností súčasne.Vyberte Vášho súčasného dodávateľa plynu. Ak dodávateľa nevyberiete, porovnanie bude prepočítané pre najčastejšieho dodávateľa plynu na Slovensku (SPP).
Ozveme sa Vám, ak pre Vás nájdeme výhodnejšiu ponuku.
Ceny energií sa menia neustále. Ak zistíme, že môžete ušetriť ešte viac, budeme Vás o tom informovať.

Plyn

Cena plynu závisí od toho, na aký účel a v akej miere plyn v domácnosti využívate. Ak plynom len varíte, tak jeho cena nepresiahne niekoľko eur mesačne. Ak plynom aj ohrievate vodu alebo ak plynom vykurujete byt alebo dom, náklady na plyn výrazne stúpnu a dosiahnu niekoľko stoviek eur za rok. Čím sú náklady na plyn vyššie, tým viac môžete ušetriť, pretože si môžete vybrať z niekoľkých alternatívnych dodávateľov plynu pôsobiacich na slovenskom trhu.

Porovnanie cien plynu

Porovnanie cien plynu u jednotlivých dodávateľov plynu pre domácnosti je na TotalMoney.sk pohodlné a veľmi jednoduché. Pri porovnaní cien plynu môžete postupovať dvoma spôsobmi.

Prvý spôsob je, že poznáte svoju presnú spotrebu plynu za rok. Presnú spotrebu môžete vyčítať napríklad z vyúčtovacej faktúry, alebo ju môžete zistiť odpočítaním koncoročného stavu plynomeru od stavu poznačeného na začiatku roka. Po zadaní spotreby Vám na základe aktuálnych cien vypočítame rozdiel v cene medzi Vašim súčasným dodávateľom plynu a ostatnými dodávateľmi na trhu.

Ak presnú spotrebu plynu nepoznáte, alebo ak ste úplne novým odberateľom plynu a chcete si vybrať najlepšieho dodávateľa, určíme pre Vás najvhodnejšiu tarifu pre dodávku plynu podľa odpovedí na pár otázok. Stačí zadať, či budete plyn odoberať v byte alebo v rodinnom dome a či budete plyn využívať na varenie, ohrev vody alebo vykurovanie. Vybrať môžete viacero spôsobov využitia plynu súčasne. Na základe predpokladanej spotreby Vám vypočítame ceny plynu od jednotlivých dodávateľov a Vy hneď zistíte, ktorý je najvýhodnejší dodávateľ plynu pre Vašu domácnosť.

Potrebujete pomôcť?

0948 090 040

+421 948 090 051

Bežný hovor do siete O2

Správy

Bonusové karty Porovnanie bonusových kariet Slovnaft, OMV a Shell
Porovnali sme bonusové programy Slovnaft, OMV a Shell a zisťovali sme, ktorá čerpacia stanica vám za tankovanie ponúkne najviac výhod.

ČSOB Využite online služby a uzatvorte si jednoducho účet z pohodlia vášho domova
Vývoj technológií stále napreduje a s ním aj zjednodušenie služieb – vo všetkých oblastiach, aj finančných. To, čo nás v minulosti trvalo pol dňa a stovky krokov, dnes zvládneme z pohodlia domova. Jediné, čo potrebujeme je pripojenie na internet. Takto jednoducho si dokážete zriadiť aj účet v banke. Ako na to?

Zmena dodávateľa elektriny a plynu Zmenou dodávateľa energií môžete ušetriť
Každá domácnosť na Slovensku, ktorá odoberá elektrinu alebo plyn, má zo zákona právo zmeniť svojho dodávateľa. Prečo je niekedy dobré tento krok spraviť? Mesačne vám totiž môže ušetriť nemalé peniaze.

Ďalšie